• Aktualności

      • Laboratorium Przyszłości

      • W roku szkolnym 2023/2024 w ramach programu LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach ROBOTYKI. Zajęcia prowadzone są przez nauczyciela informatki Zbigniewa Sobotę. Na zajęciach uczniowie zapoznają się z podstawami teoretycznymi dotyczącymi podzespołów wykorzystywanych w konstrucjach robotów takich jak silniki, czujniki odległości, czujniki dotyku czy koloru. Poznają zasady pisania programów umożliwiających wykorzystanie w/w podzespołów. Jednak głównym celem zajęć jest realizacja całościowych projektów w oparciu o zakupione w ramach programu LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI zestawy LEGO SPIKE PRIME .

      • Pamiętamy…. Wspominamy 

      • Pierwsze tygodnie nowego roku szkolnego obfitowały w wiele zdarzeń, które miały na celu upamiętnienie rocznic ważnych wydarzeń historycznych oraz przybliżenie postaci Ulmów – rodziny, której beatyfikację przeżywaliśmy 10 września 2023r. W naszej szkole  przeprowadzone zostały godziny wychowawcze, które miały ukazać poświęcenie i bohaterską postawę rodziny z Podkarpacia. Powstały liczne gazetki okolicznościowe, a klasy ósme obejrzały lekcję online  z Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej – „Cena odwagi i sprzeciwu – historia rodziny Ulmów” udostępnioną na stronie Kuratorium Oświaty  w Rzeszowie.  

       W ramach odkrywania historii lokalnej, 28 września 2023r.,  klasy ósme odbyły  pieszą wycieczkę na mogiłę żydowską w Brzozowie. Tam uczniowie uczestniczyli w lekcji plenerowej przeprowadzonej przez pracownika Muzeum im. Adama Fastnachta w Brzozowie – Pana Mateusza Podkula. Młodzież miała okazję wysłuchać ciekawego wykładu o losach społeczności żydowskiej zamieszkującej okolice Brzozowa w czasie II wojny światowej oraz zobaczyć miejsce upamiętnienia tragicznej śmierci  

       Ważnym wydarzeniem była wizyta w naszej szkole pracownika IPN  - Pana Macieja Rędziniaka, który przybliżył uczniom klas siódmych i ósmych zagadnienia związane z Holokaustem. Celem lekcji „Sprawiedliwi wśród  Narodów Świata” było przekazanie wiedzy o skomplikowanych  losach ludności Europy Środkowo – Wschodniej w czasie II wojny światowej w sposób który pozwoli młodzieży zrozumieć tragizm tych wydarzeń. Warto podkreślić, że lekcje o Holokauście na tylko uczą historii, ale także promują empatię, tolerancję i zrozumienie znaczenia zachowania pokoju i szacunku w społeczeństwie.  

       We wszystkie te działania zaangażowani byli wychowawcy poszczególnych klas oraz panie: Anna Kwiatkowska – Bodnar, Mariola Bałabas i Barbara Dudek  

      • Odblaskowa szkoła - lekcja techniki

      • Produkty wykonane z pryzmatycznych folii odblaskowych, potocznie zwane odblaskami zapewne w większości kojarzą się nam z kamizelkami odblaskowymi i opaskami samozaciskowymi, jednak technologia „odblasku” ma dużo szersze zastosowanie w nauce i technice.

       Historia odblasku

       Pewnego razu, gdy Percy Shaw jechał do Halifax zauważył odbite w oczach kota siedzącego na płocie wzdłuż drogi światło. Uświadomił sobie że dzięki zauważonemu odbiciu promieni, mógł utrzymać kurs na drodze i nie stoczył się w rów. W 1934 roku opatentował swój wynalazek zwany odblaskiem.

       Jak działa odblask?

       U podstaw działania materiału odblaskowego, jak zapewne nie trudno się zorientować leży zjawisko odbicia światła. W zależności od rodzaju powierzchni, padające światło zostaje pochłonięte, przepuszczone i odbite od danego materiału. Kiedy powierzchnia jest idealnie płaska, zachodzi znane zjawisko „kąt odbicia równa się kątowi padania”.

       Uczniowie naszej szkoły wykonywali na zajęciach techniki w klasie 4 swój zaprojektowany odblask.

       admin

      • „Kto nosi odblaski, ten zbiera oklaski! ”

      • ODBLASKOWA SZKOŁA – cd.

       20 października 2023r. w Szkole Podstawowej im. Najświętszego Serca Jezusa w Starej Wsi odbyła się niecodzienna lekcja dydaktyczno – wychowawcza poruszająca tematykę związaną z realizacją konkursu „Odblaskowa Szkoła”, któremu patronuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. O tym, jak ważne jest stosowanie elementów odblaskowych przez uczestników ruchu drogowego mówił emerytowany policjant – pan Kazimierz Barański. Przeprowadził on zajęcia w ciekawy i pouczający sposób. Uczniowie aktywnie włączyli się w pogadankę, udzielali prawidłowych odpowiedzi na zadawane pytania, chętnie zgłaszali się do odgrywania scenek w ruchu drogowym, dzięki którym mogli lepiej zrozumieć omawianą tematykę. Na zakończenie spotkania prowadzący zajęcia zwrócił po raz kolejny uwagę na stosowanie elementów odblaskowych, zwłaszcza w okresie jesienno- zimowym. Policjant przypomniał również dzieciom zasadę ograniczonego zaufania wobec kierowców, by dokładnie upewnić się, że można bezpiecznie przejść przez pasy, aby nie zostać potrąconym na przejściu dla pieszych.

       Za tak ciekawie przeprowadzone zajęcia w imieniu dzieci i opiekunów składam wielkie podziękowania panu Kazimierzowi Barańskiemu i do zobaczenia !!!

        

       opr. Ewa Chrobak

      • JESTEM BEZPIECZNY NOSZĘ ODBLASKI

      • JESTEM BEZPIECZNY NOSZĘ ODBLASKI

       Przy słabej widoczności, bez elementów odblaskowych, pieszy jest widoczny na drodze w światłach mijania samochodu z odległości zaledwie 20-30 metrów. Przy prędkości 90 km/h, kierowca pokonuje 25 metrów na sekundę i może nie mieć możliwości reakcji widząc pojawiającego się pieszego. Jeśli jednak pieszy wyposażony jest w element odblaskowy, odbijający światła samochodu, kierowca spostrzeże go już z odległości 130-150 metrów, czyli dużo szybciej. To może uratować pieszemu życie.

       "Jestem bezpieczny noszę odblaski" - pod takim hasłem odbyła się w czwartek 19.10.2023r. odblaskowa akcja w naszej szkole. Dzieci przez cały dzień prezentowały swoje elementy i stroje odblaskowe. Podczas lekcji nauczyciele podkreślali znaczenie noszenia odblasków, przypominali zasady bezpiecznych zachowań podczas poruszania się w pobliżu ulicy i po zmroku.

       Dzień tematyczny pozwolił na lepsze utrwalenie zdobytej wiedzy na temat konieczności noszenia odblasków i bezpieczeństwa na drodze.

       Relacjonowała: Beata Mielcarek

      • Odblaskowa szkoła

      • „O bezpieczeństwo dbam, więc odblaski mam !!!”

       Nasza szkoła bierze udział w pilotażowym konkursie pt. „Odblaskowa szkoła” ogłoszonym przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Celem konkursu jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych,lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe oraz promowanie działań na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zwłaszcza dzieci szkół podstawowych, polegających na popularyzowaniu stosowania przez uczestników ruchu drogowego elementów odblaskowych, wyposażeniu jak największej liczby uczestników ruchu drogowego w elementy odblaskowe, zwiększeniu aktywności dyrektorów szkół podstawowych, samorządów lokalnych oraz rodziców i opiekunów w zakresie wyposażenia i stosowania przez uczniów elementów odblaskowych, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły, popularyzowaniu przepisów i zasad ruchu drogowego, kształtowaniu partnerskich zachowań.

       Każdy z nas wie jak w dzisiejszym świecie ważne jest bezpieczeństwo. Szczególną troską otaczamy nasze dzieci, jako uczestników ruchu drogowego. Aby być widocznym i bezpiecznym na drodze szczególną uwagę zwracamy na odblaski. Właśnie taki cel przyświecał klasom III naszej szkoły oraz im opiekunom, którzy wspólnie w środę 18 października br. wyruszyli na pobliską drogę krajową z hasłem „O bezpieczeństwo dbam, bo odblaski mam!!!” Chcieliśmy szczególnie zaakcentować fakt, iż każdy, niezależnie od wieku, powinien być widoczny na drodze, a więc powinien mieć ze sobą element odblaskowy: kamizelkę, zawieszkę, np. przy plecaku czy torebce, opaskę na rękę lub nogę. Nasz przemarsz niewątpliwie był widoczny. Odblaskowo ubrani przeszliśmy przez pobliskie przejście dla pieszych, gdzie nasz niezastąpiony „Pan Stopek”, bezpiecznie nas przeprowadził.

       Dodatkowym elementem i atrakcją było filmowanie naszej akcji, które umiejętnie wykonał emerytowany policjant pan Kazimierz Barański, przyjaciel naszej szkoły. Za poświęcony nam czas i pomysłowość bardzo dziękujemy!!!

       Mamy nadzieję, że nasza środowa akcja przyczyni się do tego, że każdy z nas uczestniczących w marszu, ale również przejeżdżających w samochodach, będzie pamiętał, iż poruszając się pieszo po drodze zawsze należy mieć przy sobie element odblaskowy.

       Op. P. Katarzyna Morajko

      • Witajcie w świecie nauki! Centrum Nauki "Łukasiewicz"

      • W miniony czwartek uczniowie klas III naszej szkoły mieli przyjemność przebywania w miejscu wyjątkowym. Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz”, bo on nim mowa, to ośrodek popularyzujący naukę o wyjątkowej w skali kraju ofercie programowej powiązanej z inteligentnymi specjalizacjami, m.in. lotnictwem, kosmonautyką, telekomunikacją czy szeroko rozumianą jakością życia.

       Nie jest to muzeum! Ale też nie plac zabaw… Utworzone nieopodal Rzeszowa centrum nauki to nieograniczona przestrzeń dla umysłu, dającą tyle możliwości ile podpowie odważna wyobraźnia i niezaspokojona ciekawość odkrywcy. Tutaj można eksperymentować do woli, testować, pytać, doświadczać…

       Każde poziom w Centrum poświęcone jest innej kategorii. Parter to lotnictwo, gdzie wystawa łączy prawa fizyki z ich praktycznym zastosowaniem. Eksponaty umożliwiają wcielenie się w pilota, mechanika czy kontrolera lotniczego.

       I piętro zatytułowane „Przyroda” to zestaw stanowisk interaktywnych tworzących spójną opowieść o przyrodzie i ekologii w różnorodnej skali. Tutaj dużym zainteresowaniem cieszyły się tropy zwierząt, które po przejściu odpowiedniej ścieżki, można było odbić na kartkach w specjalnym urządzeniu.

       II piętro nosi nazwę „Żyję”, gdzie znajduje się wystawa skupiona wokół człowieka i jego zmysłów. Stanowiska te pozwalają dogłębnie poznać mechanizmy i procesy funkcjonowania ludzkiego organizmu.

       Na każdym piętrze znajdują się „pokoje relaksacyjne”. W razie zmęczenia można wejść do takiego pokoju i odpocząć nieco…

       Uczniom bardzo podobało się Centrum i jego atrakcje, gdyż w sposób namacalny mogli dotknąć i doświadczyć różnych dziedzin nauki.

        

       Po wizycie w Centrum Nauki udaliśmy się do FLYPARK-u, gdzie to już niejako nasza tradycja, że będąc w Rzeszowie zawsze tam zabawiamy. Dzieci w sposób bezpieczny, ale jednocześnie bardzo aktywny spędziły kolejne dwie godziny.

       Na koniec wyjazdu pyszna pizza zregenerowała siły i szczęśliwie wróciliśmy do domów.

       Wyjazd niewątpliwie był bardzo udany, dzieci zadowolone i myślę, że jeszcze kiedyś może uda nam się go powtórzyć.

        

       Op. Katarzyna Morajko

       Ewa Chrobak

       Wychowawcy klas III

       Nowa galeria Centrum Nauki Łukasiewicza została dodana do albumu fotograficznego

      • 250 lat KEN

      • Nowa galeria 250 lat KEN została dodana do albumu fotograficznego

       W dniu 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klas IV pod opieką wychowawców obfitowało w dużo piosenek oraz scenek z życia szkoły.

      • Przerwa na czytanie

      • Biblioteka szkolna oraz Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. zaprasza uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

       Celem akcji jest:

       – promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży;

       – integracja środowiska lokalnego;

       – pokazanie uczniom, że czytanie jest ciekawe;

       – zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu.

       Akcja realizowana jest w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. W naszej szkole odbędzie się 18. 10.2023 r. Zapraszamy wszystkich uczniów, pracowników i rodziców do włączenia się w to przedsięwzięcie. W ramach akcji klasy 1-3 będą czytały baśnie i dlatego zachęcamy rodziców do wspólnego czytania wraz z dziećmi pod hasłem „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”.

       Agnieszka Draguła

       admin

      • Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

      • Dzień Edukacji Narodowej to święto upamiętniające powstanie Komisji Edukacji Narodowej, która stała się filarem niezależnej polskiej edukacji już w czasach zaborów.

       Edukacja to od zawsze nasze wspólne dobro, fundament budujący kolejne silne i wolne pokolenia Polaków.

       Żyjemy w świecie, który każdego dnia stawia przed nami nowe wyzwania. Zarówno nauczyciele, jak i powierzeni im pod opiekę uczniowie mierzyć się muszą z trudnościami i problemami. Świat pędzi nieustannie do przodu i coraz trudniej jest nam odnaleźć w codziennym życiu spokój i stabilizację. Młodym ludziom z kolei coraz trudniej odnajdywać swoje pasje i talenty.

       Im więcej wyzwań stawia przed młodymi ludźmi współczesny świat, tym istotniejsza jest rola nauczyciela. Jak mawiała Beverly Conklin: „Nauczyciel to ktoś wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!”.

       Drodzy nauczyciele, pamiętajcie, że dla dzieci i młodzieży jesteście nie tylko dostawcami wiedzy, lecz także przewodnikami po świecie, wskazującymi im właściwą ścieżkę. Bierzecie udział w kształtowaniu ich osobowości, zaszczepiając w nich pasję, postawę obywatelską i chęć rozwijania się. Nigdy nie wątpcie w to, jak ważni jesteście dla każdego z naszych podopiecznych.

       W dniu Waszego święta, w imieniu uczniów, rodziców i swoim, pragnę życzyć Wam codziennej satysfakcji z wykonywanej pracy, uczucia spełnienia i samorealizacji. Aby Wasza praca i wkładane w nią serce zawsze były doceniane.

        

        

       admin

      • XI Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

      • ,,A nade wszystko szanuj mowę twą ojczystą.” Franciszek Ksawery Dmochowski

       27 września nasza szkoła już po raz szósty wzięła udział w XI Dyktandzie Niepodległościowym ,,Po polsku o historii”. W etapie szkolnym z klas 4-6 wzięło udział 13 uczniów, którzy zmagali się z tekstem pt. ,,Tatrzańscy herosi”. 18 uczniów z klas 7-8 pisało dyktando pt. ,,Bezsprzecznie skutecznie”. Prace uczniów poprawiły polonistki: pani Lucyna Ruszel, pani Mariola Bałabas, pani Agnieszka Draguła i pani Renata Stach. Powyżej 75% punktów miało trzynastu uczniów i ich prace do weryfikacji przesłano do komisji w LO w Strzyżowie. Najwyższy wynik z dyktanda osiągnęli: Mikołaj Nogaj z klasy 8b (93,5 pkt), Judyta Nogaj z klasy 7a (93 pkt) oraz Maja Olszyk z klasy 6a (89,5pkt). 16 października dowiemy się, ilu uczniów z naszej szkoły dostanie się do etapu wojewódzkiego. Trzymamy kciuki!

      • „ŚWIATOWY DZIEŃ JABŁKA” W KLASIE 2b

      • 28 września obchodziliśmy w naszej klasie Światowy Dzień Jabłka. Dzieci tego dnia przyszły do szkoły ubrane w kolory jabłek: żółtym, zielonym i czerwonym. Wyglądały pięknie. Była to też, okazja, aby przypomnieć, że jedzenie warzyw i owoców jest podstawą, aby zapewnić sobie zdrowie, witalność i zminimalizować ryzyko wielu chorób.

       Wszyscy w tym dniu zajadali się zdrowymi, soczystymi jabłuszkami. Świętowanie tego dnia miało na celu promowanie zdrowego odżywiania się oraz zachęcanie do codziennego spożywania jabłek. Nasz kraj należy przecież do największych producentów jabłek w Europie! Tak naprawdę każdego dnia warto doceniać ten wyjątkowy owoc – jego właściwości zdrowotne oraz wspaniały smak. JABŁKO to symbol polskiego rolnictwa – co czwarte jabłko w Europie pochodzi właśnie z naszego kraju.

       Oprócz konsumpcji jabłuszek przygotowaliśmy gazetkę tematyczną o jabłkach oraz uczniowie samodzielnie przygotowali pyszną i zdrową sałatkę owocową. Robienie sałatki owocowej było wielką frajdą i zabawą, dzieci przygotowały się do tego solidnie. Każde przyniosło z domu potrzebne akcesoria i różne owoce. Samodzielnie zrobiona sałatka wszystkim smakowała wyśmienicie :). Takie zajęcia na pewno jeszcze powtórzymy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

      • Światowy Dzień Jabłka

      • W ramach promocji zdrowia 28 września klasa 2a przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Jabłka. Świętowanie tego dnia miało na celu promowanie zdrowego odżywiania się oraz zachęcanie do codziennego spożywania jabłek. Nasz kraj należy przecież do największych producentów jabłek w Europie!Tego dnia jabłka towarzyszyły nam dosłownie wszędzie. Uczniowie upodobnili się do jabłek ubierając się w stroje: czerwone, żółte lub zielone. W sali lekcyjnej oraz na korytarzu pojawiły się gazetki tematyczne oraz prace plastyczne wykonane przez uczniów. Zajęcia rozpoczęły się pogadanką na temat witamin, które kryją w sobie nasze rodzime owoce, zapoznali się z różnymi odmianami jabłek, wykonali pracę plastyczną. Dzięki temu świętu na pewno każdy zapamięta, że jedzenie jabłek i innych owoców przynosi wiele korzyści dla zdrowia.

       Pamiętajmy, co mówi stare angielskie przysłowie: „An apple a day keeps the doctor away”, co w tłumaczeniu znaczy „Jedno jabłko dziennie trzyma lekarza z daleka ode mnie”.To był bardzo ciekawy i dobrze spędzony dzień.

       Nauczyciele kl.2a

      • Prace konkursowe „W KIERUNKU GOSPODARKI O OBIEGU ZAMKNIĘTYM” został rozstrzygnięty!

      • Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny w ramach kampanii „W KIERUNKU GOSPODARKI O OBIEGU ZAMKNIĘTYM” został rozstrzygnięty!

        

       Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy 113 prac konkursowych.

       Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży szkolnej tematyką segregacji odpadów i recyklingu. Chcieliśmy w ten sposób zwrócić uwagę na rolę segregacji w naszym codziennym życiu, jak duży wpływ ma ona na przyszłość naszej planety.

       Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej: klasy I-III,  IV-VI i VII-VIII.

       W kategorii klas I-III

       I miejsce – Tomasz Nogaj (SP w Starej Wsi)

       II miejsce - Kaja Dąbrowska (SP w Starej Wsi)

       Gratulujemy

       admin

      • POKAZY - POCZUJ CHEMIĘ DO FIZYKI

      • 29 września w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja „Poczuj chemię do fizyki” grupy „Zaelektryzowani” z Lublina. Chemia i fizyka to nie tylko reguły w książkach, których trzeba się nauczyć, to również wiedza praktyczna, przydatna w życiu codziennym. Pokaz przybliżył uczniom tajników fizyki i chemii w prosty i atrakcyjny sposób. Największe wrażenie zrobiły zabawy z gazami – helem i wodorem w których aktywnie uczestniczyli nasi uczniowie. Dziękujemy za wapaniały pokaz.

      • Wsparcie kompetencji cyfrowych

      • W ramach Rządowego Programu, zgodnie z Ustawą z dnia 7 lipca 2023 roku o wsparciu rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli Gmina Brzozów na wniosek Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego otrzymała z Ministerstwa Cyfryzacji 279 szt.  komputerów przenośnych typu laptop o łącznej wartości 811 597,04 zł. (Wartość jednego laptopa to 2908,95 zł).

       W naszej szkole przekazanie 38 komputerów dla uczniów klas IV, po podpisaniu stosownych dokumentów, miało miejsce w dniu 28 września podczas wywiadówki. Z upoważnienia Burmistrza Brzozowa laptopy wręczył Dyrektor Szkoły.

      • Informacja

      • Dyrektor i Rada Pedagogiczna zaprasza Rodziców na spotkanie z Wychowawcami w dniach 28 września o godzinie 17.00

       Porządek spotkania:
       17.00 - spotkanie z dyrektorem na holu szkoły
       17.30 - spotkania w klasach (wykaz przy wejściu do szkoły i na dole informacji)
       18.00 Zebranie Rady Rodziców
       Spotkanie Przewodniczących Rad Klasowych klas I-8 
       (wybór Rady Rodziców Szkoły, spotkanie z dyrektorem - zatwierdzenie kalendarza roku szkolnego i programu wychowawczo - profilaktycznego, przedstawienie projektu planu finansowego na rok 2024).

       Wywiadówka Przydział sal w dniu 28 września 2023r. na spotkania z wychowawcami: I a - 5, I b - 6, II a - 7, II b - 8, III a - 9, III b - 10, IV a - 11, IV b - 13, V a – 15, V b – stołówka, VI a – świetlica, VI b – 16, VII a – 14, VII b – 3, VIII a – 12, VIII b - 4.

        

       Uwaga!!!

       Rozdanie laptopów dla uczniów klas 4, podpisanie stosownych umów i protokołu przekazania nastąpi w dniu 28 września po krótkim spotkaniu z dyrektorem na holu szkoły o godz: 17:00. Proszę rodziców by zabrali z sobą dowód osobisty. W przypadku nieobecności rodzica na wywiadówce laptop będzie do odebrania w dniu następnym w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.00 do 14:30.

       Laptop należy włączyć i sprawdzić czy się uruchamia.

       Dyrektor SP SW


       Zapraszamy

       admin

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 36-200 Brzozów
   • elektroniczna skrzynka podawcza: /SP_Stara_Wies/SkrytkaESP
   • (+13) 4342525
   • Stara Wieś 790 36-200 Brzozów Poland
  • Logowanie