• Samorząd Uczniowski

    • Ach co to był za Bal………..


    • Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci. Podczas takiego wydarzenia dzieci mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle. Bal karnawałowy dostarcza wiele pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

     W dniu 11 stycznia 2023r. samorząd uczniowski przygotował dla swoich kolegów i koleżanek zabawę taneczną połączoną z maskaradą.

     Wedle zwyczaju zabawa została podzielona na dwie część: dla klas I – III odbyła się w godzinach przedpołudniowych, zaś dla klas IV – VIII po południu.

     Na obu imprezach można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków, a także bardzo modną ostatnio Wednesday. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne, które przysporzyły wiele radości wszystkim uczestnikom.

     Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z uśmiechem na twarzy opuszczały salę balową. Wszystkie dzieci starsze i młodsze spędziły miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu.

     Podziękowania należą się również opiekunom samorządu uczniowskiego za dobrze zaopatrzony sklepik. Najlepszym powodzeniem cieszyły się galaretki z bitą śmietaną i popcorn.

     Nad całością czuwali wychowawcy klas i rodzice.

     Link do galerii zdjęć: https://spstarawies.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=54

     Relacjonowała opiekun SU- Beata Mielcarek