• Rada Rodziców

    • Informacje Rady Rodziców

    •  

     Regulamin_Rady_Rodzicow

      

     Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Starej Wsi zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 50 zł na pierwsze dziecko, na drugie 25 zł, kolejne dzieci bez opłat

     Jeżeli suma ta przekracza Państwa możliwości prosimy o wsparcie w każdej dowolnej kwocie. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze

     Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym z niewielkiej kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy: słodycze na Gwiazdkę, dofinansowaliśmy zakup stolików i krzesełek do nowej świetlicy, każda klasa otrzymała kwotę do dyspozycji na Dzień Dziecka, dofinansowaliśmy zabawę ósmoklasistów na zakończenie roku szkolnego. Dofinansowano remont pomieszczenia biblioteki szkolnej, zkupiono 6 ławecze na korytarz dla uczniów klas I-III, zakupiono serce na nakrętki ustawione przed szkołą.

     Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe. Pieniądze można wpłacać przedstawicielom Trójki Klasowej (przewodniczącemu, delegatowi do Szkolnej Rady) oraz na numer konta bankowego: 88 1020 2980 0000 2402 0130 6711 do dnia 30.11.2023 r.   

     Wsparcie szkoły ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły, warunki nauki naszych dzieci oraz wspomagać ich rozwój i zainteresowania.

     Wszyscy rodzice powinni wspierać edukację swoich dzieci. To dzięki naszej aktywności i zaangażowaniu możemy wspierać zadania jakie postawili przed sobą i nami - Rodzicami Nauczyciele.

     Wpłata każdej składki przyczynia się do realizacji kolejnych pomysłów i inicjatyw.

     Szanując Państwa pieniądze, zawsze staramy się aby poczynione przez nas wydatki przyczyniały się do rozwoju jak największej liczby dzieci, czy też umilały im długie godziny spędzane w szkole. Dążymy do tego, aby nasze dzieci były zachęcane i motywowane do działań oraz odpowiednio nagradzane.

     Zachęcamy też Państwa do czynnego zaangażowania się w życie szkoły. Jeżeli macie Państwo dostęp do gadżetów, fantów na nagrody czy też materiałów plastycznych lub moglibyście zaprosić do szkoły kogoś „ciekawego” lub w inny sposób wspomóc działalność szkoły – zapraszamy do współpracy.

                 Jeszcze raz prosimy o dokonywanie wpłat na poczet Rady Rodziców. Te fundusze ZAWSZE WRACAJĄ DO NASZYCH DZIECI! Jednak bez Państwa zaangażowania żadne nasze działania dla naszych dzieci nie będą możliwe.

                                               Przewodniczący Rady Rodziców - Łukasz Boroń

      
  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 36-200 Brzozów
   • elektroniczna skrzynka podawcza: /SP_Stara_Wies/SkrytkaESP
   • (+13) 4342525
   • Stara Wieś 790 36-200 Brzozów Poland
  • Logowanie