• Aktualności

            • Czytanie na Polanie

            • ,,Książka jest jak ogród noszony w kieszeni”

              W ostatnim tygodniu nauki chętne klasy wraz z nauczycielami po raz pierwszy w naszej szkole włączyły się w ogólnopolską akcję czytelniczą ,,Czytanie na Polanie”, która jest realizowana w ramach kampanii społecznej ,,Cała Polska Czyta Dzieciom. Celem przedsięwzięcia było promowanie czytania na świeżym powietrzu, miłe spędzenie czasu na łonie przyrody, rozmowy o literaturze i promocja lektury dziecięcej i młodzieżowej w zakresie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

              Dzieci, młodzież i nauczyciele na wybranych lekcjach zabrali koce i swoje ulubione książki, by w ciszy Ogrodu Biblijnego delektować się słowem pisanym. Można było spokojnie poczytać, wymienić się książkami, polecić swoje ulubione pozycje i swobodnie porozmawiać. Akcja bardzo nam się spodobała i zapraszamy na nią już za rok.

              #czytanienapolanie

              admin

            • Autokarowa wycieczka klas drugich i trzecich do Rzeszowa

            • 20 czerwca 2023r. uczniowie klas drugich i trzecich z naszej szkoły udały się do Rzeszowa. W trasę wyruszyliśmy o godzinie 7.30. Podróż rozpoczęliśmy modlitwą do Św. Krzysztofa i przypomnieniem zasad odpowiedniego zachowania się w teatrze, bo pierwszym punktem naszej podróży był teatr „Maska” w Rzeszowie. Tam obejrzeliśmy piękny spektakl teatralny pt. „Pradawne drzewo”. „Pradawne drzewo” to teatralne zaproszenie do poszukiwań „Początku” i przyjrzenia się bliżej życiu nadzwyczajnego drzewa. Spektakl jest inspirowany mitologią słowiańską, która została okrojona do podstawowych motywów i znaczeń, tak by dzieci mogły w pełni uczestniczyć w przedstawianej historii. Była to niesamowita uczta dla ducha. Kolejnym punktem naszej wyprawy był FLYPARY na ulicy Przemysłowej w Rzeszowie. Uczniowie po wykonaniu profesjonalnej rozgrzewki fizycznej, dali upust swoim emocjom i potrzebie ruchu. Ten aktywny wypoczynek i duża dawka adrenaliny wywoływała wśród uczestników wycieczki pożądaną radość, zadowolenie i zachwyt. Oczywiście, wielka ochota na jedzenie, która pojawiła się po zakończeniu zabawy spowodowała, że nie mogliśmy nie skorzystać z propozycji restauracji „Pietraszówka” w Boguchwale, gdzie podopieczni z apetytem zjedli zaproponowane przez menadżerkę pizze. Zmęczeni wyczerpującą wyprawą, udaliśmy się do autokaru. Pełni niesamowitych wrażeń i miłych wspomnień wróciliśmy do Starej Wsi. Wycieczka była świetnym pomysłem na uwieńczenie działań dydaktyczo – wychowawczych w roku szkolnym 2022/2023.

              Serdeczne podziękowania kieruję w stronę nauczycieli sprawujących opiekę podczas wycieczki, a były to: Danuta Myćka, Dominika Dąbrowska, Alicja Zych, Katarzyna Morajko, Lucyna Szmyd, Dorota Jaśkiewicz, Sylwia Stawecka, Ewa Chrobak. Dziękuję również rodzicom – panu Michałowi Jagielskiemu i pani Magdalenie Gadamskiej oraz panom kierowcom za bezpieczny przejazd – panu Marcinowi i Ryszardowi Niemcom.

              Autor, foto: Ewa Chrobak

              admin

            • DZIEŃ MAMY I TATY

            • We wtorek 6 czerwca klasa Ia przygotowała występ na specjalną okazję jaką jest dzień Mamy i Taty. Wierszykami, piosenkami, tańcami i życzeniami z serca płynącymi dzieci podziękowały rodzicom za ich miłóść, która zostaje jak światło na całe życie. Występom tym towarzyszyło wiele emocji okazywanych nie tylko przez dzieci, lecz także i przez rodziców. Panowała podniosła atmosfera. Dzieci włożyły w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, oraz pracy aby zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze rodziców. Uczniowie pięknym występem udowodnili, jak bardzo kochają swoich rodziców

              Po pięknych występach artystycznych dzieci wręczyły mamusiom i tatusiom upominki prosto z serduszka, a następnie udali się na słodki poczęstunek. Cała uroczystość upłynęła w niezwykle rodzinnej atmosferze, przy wspólnych rozmowach. Dziękujemy Pani Dyrektor, rodzicom za przybycie, życzliwość i ciepłe słowa.

              Dorota Nogaj

              Anna Bieleń- Folcik

            • Uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”

            • „Są w kalendarzu różne daty, lecz 

              najpiękniejsze są dni Mamy i Taty!” 

              Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 7 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Zaproszeni rodzice wraz z Panią Dyrektor wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu dzieci z klasy 1 B. Niespodzianką dla rodziców było odgadnięcie swojego portretu narysowanego przez każdego ucznia. Zabawy było co nie miara ;). Po występach dzieci wręczyły rodzicom upominki – własnoręcznie wykonane piękne papierowe kwiaty oraz laurki. Na koniec wszyscy uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne do utworu „Chocolate choco choco”. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek dla dzieci. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

            • Rozstrzygnięcie konkursu orograficznego w klasach III

            • W dniu 19 maja 2023 r. odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny dla klas trzecich pod tytułem „Zostań mistrzem ortografii”. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności poprawnego pisania, kształcenie nawyków sprawdzania pisowni, zachęcanie do nauki ortografii i budowania przekonania, że ortografia nie jest taka trudna, jak się wydaje. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy etap był obowiązkowy dla wszystkich uczniów i traktowany jako sprawdzian umiejętności ortograficznych klas. Do drugiego etapu zakwalifikowało się dwunastu uczniów, którzy popełnili najmniej błędów w pierwszym etapie. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 1 czerwca w Dniu Dziecka. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, kieszonkowe słowniczki ortograficzne oraz drobne upominki. Natomiast uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali słowniki ortograficzne.

              I miejsce w konkursie zajął Kacper Szerszeń z klasy III a

              II miejsce zajął Jakub Nogaj z klasy III b

              III miejsce zajął Tymoteusz Wrona z klasy III b

              Tej trójce szczególnie gratulujemy, aczkolwiek wszystkim uczniom należą się gratulacje oraz wyrazy uznania za podjęty trud i wysiłek. My, jako organizatorzy, mamy nadzieję, że nagrody, które dzieci otrzymały będą im służyły w kolejnych etapach edukacji.

              W tym miejscu pragniemy podziękować Rodzicom, szkolnemu sklepikowi „Pychotek” oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród w konkursie. Wyrazy podziękowania kierujemy również do szanownego Jury, w osobach Pani Alicji Zych oraz Pani Danuty Myćka, które sprawdzały i poprawiały prace konkursowe.

              Na zakończenie dzieci miały okazję potańczyć przy muzyce oraz pograć w ulubione planszówki.

              Op. Katarzyna Morajko

              Dominika Dąbrowska

            • Wycieczka klas szóstych

            • 25 maja uczniowie klas szóstych wraz z opiekunami udali się do Krakowa, by zwiedzać zabytki i przenieść się w dawne, królewskie czasy. Na początku przyjrzeli się Sukiennicom, Kościołowi Mariackiemu, pomnikowi Mickiewicza, a później spacerując po rynku wysłuchali słynnego hejnału. Następnie udali się na Wzgórze Wawel, gdzie obejrzeli Katedrę, Dzwon Zygmunta i Groby Królewskie. Po krótkiej przerwie przewodnik zaprosił do zwiedzania Reprezentacyjnych Komnat Królewskich na zamku. Lekcje historii na ten dzień uczniowie odrobili szybko i z zaciekawieniem, a schodząc z Wawelu udali się do Smoczej Jamy, by chwilkę pobyć nad Wisłą. Po obiedzie pojechali na miejsce noclegowe, gdzie można było już odpocząć, a chętne osoby udały się na spacer nad Zalew Bagry i tężnię solankową. Na drugi pojechali do Energylandii, gdzie z dreszczykiem emocji próbowali swoich sił i odwagi. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili do swoich domów. I… czekają już kolejnej wycieczki. 

              Uznanie dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji wycieczki. Również słowa podziękowania dla Rady Rodziców i posła Adama Śnieżka, którzy przychylili się do prośby i dofinansowali wycieczkę. Dziękujemy! 

            • Gala podsumowania konkursów przedmiotowych 2022 – 202

            • 30 maja 2023 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych 2022 – 2023. Na galę zaproszona została laureatka konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego uczennica kl. 8a Maja Podulka. Z powodu wycieczki klasowej nasza bohaterka nie mogła uczestniczyć w uroczystości. W jej imieniu Zaświadczenie                      i gratulacje odebrała nauczycielka Barbara Dudek. Życzymy Mai dalszych sukcesów.

            • Jak przyciągnąć ucznia do biblioteki?

            • Jak przyciągnąć ucznia do biblioteki? 

              Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi i nie ma  idealnej recepty. Jedną z form upowszechniania czytelnictwa i aktywizacji czytelników są konkursy. Angażują one  uczniów oraz zachęcają do częstszego odwiedzania biblioteki i wykorzystania jej księgozbioru. Dlatego też nasza biblioteka systematycznie zaprasza do udziału w różnorodnych konkursach.  

              12 kwietnia 2023 r. miał miejsce „Konkurs pięknego czytania”. Przeznaczony był on dla uczniów klas 1-4 szkoły podstawowej. Uczniowie mieli czytać wylosowane przez siebie teksty z popularnych książek: A. Lind „Piaskowy wilk”, K. Macios „ Bolek i Lolek z telewizora”, J. Karp „Julek czyli Karp”, Sempe i Goscinny „Mikołajek ma kłopoty”, W. Cichoń „Nie martw się cukierku”, B. Kosmowska „Buba”, G. Kaspadke  „Bon czy ton. Savoir vivre dla dzieci”. J. Bednarek „Sekretna historia skarpetek”.  

              Komisja w składzie: Agnieszka Draguła, Renata Stach i Katarzyna Morajko punktowała poprawność, wyrazistość, płynność i intonację czytania. Do konkursu zgłosiło się 22 uczniów, spośród których wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych: 

              Klasy I 

              1 miejsce: Aleksandra Guzowska 

              2 miejsce: Aleksander Antoń 

              3 miejsce: Nadia Leń 

              Klasy 2 

              1 miejsce: Michalina Jagielska 

              2 miejsce: Karol Kiełkowicz 

              3 miejsce: Karol Kucharski 

              Klasy 3 

              1 miejsce: Jakub Nogaj 

              2 miejsce: Nikola Fedak 

              3 miejsce: Lena Pietryka, Tymoteusz Wrona 

              Klasy 4 

              1 miejsce: Klara Rogowska, Mikołaj Żmuda 

              2 miejsce: Dawid Boroń 

              3 miejsce: Aleksandra Froń 

              Kolejnym  konkursem organizowanym przez naszą bibliotekę był „Konkurs frazeologiczny”, który odbył się 17. 04.2023. Jego celem było podnoszenie kompetencji językowych z wykorzystaniem polskiej frazeologii,  propagowanie kultury i zainteresowania  językiem polskim, w szczególności polską frazeologią, rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie kreatywności. W dobie postępującego zaniku czytelnictwa, a co za tym idzie ubożenia języka polskiego, to doskonały sposób  na wzbogacenie zasobu słownictwa oraz  zachęta do częstszego odwiedzania biblioteki i wykorzystania jej księgozbioru.  Konkurs skierowany był tym razem do uczniów kl. 5-8 szkoły podstawowej i przebiegał w dwóch etapach. Zgłosiło się do niego 28 zawodników. W pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali 

              2 / 2

              test. W drugim zaś etapie 12 zawodników odpowiadało na wylosowane przez siebie pytania. Wyrównany poziom, był powodem wielokrotnych dogrywek. Ostatecznie konkurs  wygrali: 

              1 miejsce: Emanuel Podulka 

              2 miejsce: Antoni Bodnar 

              3 miejsce: Dawid Szuba  

              Zwycięzcy obydwu konkursów  otrzymali nagrody książkowe ufundowane prze bibliotekę szkolną oraz pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach serdecznie dziękujemy i gratulujemy wyników. 

              Na czerwiec zaplanowano udział społeczności szkolnej w 2 ogólnopolskich akcjach czytelniczych „Czytanie na polanie” i „Jak nie czytam, jak czytam”. Serdecznie zapraszamy. 

              Agnieszka Draguła 

              Renata Stach 

            • Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastyczno – profilaktycznego „Świat w oczach dziecka”.

            • Świat sztuki, to nasz wspólny świat. Dzisiaj możemy podziwiać dawnych i współczesnych artystów, za podarowane nam piękno. To, co oni czynili przed laty i od tysiącleci, my sami czasami próbujemy to robić. Kreśląc, malując coś na kartce papieru dajemy świadectwo naszej wrażliwości na piękno i wiedzy o otaczającym świecie. Przyszła pora, byście mogli sami skorzystać z tych doświadczeń. Zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych do udziału w szkolnym konkursie plastycznym na temat: ”Świat w oczach dziecka”.

              W dniu 1 czerwca 2023r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „Świat w oczach dziecka”. Spośród dostarczonych prac, komisja wytypowała do nagród następujące osoby :

              I miejsce – Judyta Janiec z klasy III b

              II miejsce – Laura Sobolewska z klasy III b

              III miejsce – Oliwier Sławęcki z klasy III b

              Wyróżnienia otrzymują:

              Kornelia Gazda z klasy I a

              Natalia Gazda z klasy I a

              Tomasz Nogaj z klasy I b

              Oliwia Sławęcka z klasy III b

              Aleksandra Guzowska z klasy I b

               

              Dziękujemy za sponsorów nagród i udział w konkursie, życząc dalszych sukcesów.

              Nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu.

               

              Komisja w składzie:

              Bernarda Tymczak

              Beata Mielcarek

              Anna Niezgodzka

            • W kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym - kampania edukacyjna Gminy Brzozów

            • Poniżej przesyłam harmonogram planowanych zajęć z młodzieżą w Państwa szkole w ramach zadania jakie będzie realizowała Gmina Brzozów pn. W kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym - kampania edukacyjna Gminy Brzozów. Będą to prelekcje dla dzieci
              i młodzieży prowadzone przez doświadczonego specjalistę, dotyczące gospodarki o obiegu zamkniętym, zasad selektywnej zbiórki odpadów, korzyści środowiskowych związanych z recyklingiem, generowania mniejszej ilości odpadów itp. Podczas tych spotkań rozprowadzone zostaną wśród dzieci i młodzieży materiały o w/w tematyce w postaci zakładek do książek, planów lekcji, układów okresowych pierwiastków.

              Bardzo proszę o udostępnienie sali i umożliwienie przeprowadzenia powyższych zajęć.

              Ponadto w ramach zadania chcemy zorganizować konkurs plastyczny dla uczniów. Do wygrania będą cenne nagrody. Plakat konkursu wraz z regulaminem przesyłam w załączeniu z prośbą o przekazanie informacji o konkursie wśród dzieci i młodzieży szkolnej. 

              Mam nadzieję, że wszystko to co planujemy  uda się zorganizować z Państwa pomocą.  

              Pozostaję w kontakcie.

               

              Z wyrazami szacunku    

              Beata Szlama

              Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska,

              Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa UM w Brzozowie

              Tel.13 306 10 87 kom.604718593

               

               

              HARMONOGRAM  PRELEKCJI W SP STARA WIEŚ

              19 czerwca         - SP Stara Wieś – 328 uczniów – . 7 prelekcji.
               

              Sala dydaktyczna – grupy ok. 50 osób

              8:00 – 8:45         - dwie klasy I (38 uczniów)

              8:50 – 9:35         - dwie klasy II (38 uczniów)

              9:40 – 10:25      - dwie klasy III (40 uczniów)

              10:35 – 11:20   - dwie klasy IV (43 uczniów)

              11:40 – 12:25   - dwie klasy V (50 uczniów)

              12:35 – 13:20   - dwie klasy VI (42 uczniów)

              13:25 – 14:20   - dwie klasy VII i dwie klasy VIII (77 uczniów

               

              Regulamin konkursu: REGULAMIN_KONKURSU_PLASTYCZNEGO-pdf.pdf

            • MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2023

            • 16 marca 2023r. w naszej szkole odbył się konkurs „Kangur Matematyczny”. W konkursie wzięło udział 35 uczniów w kategoriach Żaczek, Maluch, Beniamin. Celem konkursu było propagowanie kultury matematycznej, rozwijanie logicznego myślenia w jak najszerszym kręgu uczniów naszej szkoły.

              Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie GRATULUJEMY, a najwyższe wyniki, wyróżnienie oraz nagrody książkowe zdobyli:

              1.Aleksandra Janusz

              2.Antoni Kucharski

              3.Jadwiga Rogowska

              4.Antoni Bodnar

              więcej: kangur.pdf

            • „Kwitnące Serca” 2023- III miejsce i wyróżnienie

            • „Kwitnące Serca” 2023- III miejsce i wyróżnienie ​​​​​​​dla Szkoły Podstawowej w Starej Wsi

              Drodzy Rodzice, Wychowawcy i Uczniowie informujemy, że w V Edycji Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej ,,Kwitnące Serca” organizowanej przez Stowarzyszenie Pro Salute na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową nasza szkoła otrzymała III miejsce i wyróżnienie oraz nagrodę zespołową za największą powierzchnię kwiatowego dywanu. Dziękujemy za ofiarność oraz pracę włożoną w nasze wspólne dzieło. Mamy nadzieję, że razem pomogliśmy w ten sposób chorym dzieciom w walce o zdrowie. Zwracamy się z prośbą o wsparcie tej akcji w następnym roku szkolnym.

              Bóg Zapłać

              Szkolne Koło Caritas

            • Serce na plastikowe nakrętki

            • W dniu 26 maja 2023 roku przed Szkołą Podstawową im. Najświętszego Serca Jezusa w Starej Wsi zostało ustawione serce na plastikowe nakrętki.
              Pomysłodawcą, realizatorem i fundatorem jest Rada Rodziców. Szkoła od dawna zbiera pozyskane w ramach recyklingu nakrętki i przekazuje potrzebującym przyczyniając się jednocześnie do bezinteresownej pomocy i ochrony środowiska.
              Serca od jakiegoś czasu stały się zauważalnym elementem w miastach i wioskach Polski. Od dzisiaj mamy je również w Starej Wsi. Myślę, że będzie mobilizacją do zbierania i segregowania odpadów.
              W imieniu potrzebujących i przyrody z góry dziękujemy wszystkim, którzy wrzucą plastikowe nakrętki.

            • Regulamin szkolnego konkursu plastycznego na temat: „Świat w oczach dziecka”.

            • Świat sztuki, to nasz wspólny świat. Dzisiaj możemy podziwiać dawnych i współczesnych artystów, za podarowane nam piękno. To, co oni czynili przed laty i od tysiącleci, my sami czasami próbujemy to robić. Kreśląc, malując coś na kartce papieru dajemy świadectwo naszej wrażliwości na piękno i wiedzy o otaczającym świecie. Przyszła pora, byście mogli sami skorzystać z tych doświadczeń. Zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych do udziału w szkolnym konkursie plastycznym na temat: ”Świat w oczach dziecka”.

              Cele konkursu:

              -rozwijanie wyobraźni oraz pomysłowego rozwiązania tematu,

              - kształcenie umiejętności właściwego doboru materiałów i narzędzi,

              - rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych,

              -odkrywanie przyjemności z tworzenia i radości z uzyskanego efektu- dzieła.

              Format: A-4

              Technika wykonania prac: dowolna z wyjątkiem prac przestrzennych oraz wykonanych plasteliną, ryżem, kaszą…

              Organizatorzy: pedagodzy we współpracy z wychowawcami klas I-VI.

              Termin składania prac do 31 maja br.

              Prace należy składać w gabinecie pedagogów. Każda praca powinna być opisana na odwrocie, w prawym dolnym rogu z imieniem , nazwiskiem i klasą.

              Oceny prac dokona powołana komisja.

              Prace zostaną wystawione i nagrodzone.

              Pedagodzy szkolni: Bernarda Tymczak i Beata Mielcarek.

              admin

            • ​​​​​​​ Akcja: „Dzień bez plecaka”

            • W czwartek, tj. 11.05.2023r. w naszej szkole odbędzie się akcja - „Dzień bez plecaka”.

              Tego dnia należy spakować przybory szkolne, książki, zeszyty w kreatywny i zabawny sposób, zamieniając torbę lub plecak na inne „nosidła”. Dzień ten nie ogranicza się tylko do uczniów. Zachęcamy do wzięcia udziału nauczycieli i pracowników.

              Pomysłowe „nosidło” będzie nagrodzone.

              Opiekunowie akcji:

              pedagodzy

            • Świętujemy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

            • ,,Niech pokolenia pokoleniom podają

              pamiątkę dnia tego’’.

              (Jan Nepomucen Zboiński, deputowany z prowincji Wielkopolskiej, po uchwaleniu Ustawy Rządowej 3 Maja 1791 r.)

              Z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie klas siódmych wraz z opiekunami: p. Mariolą Bałabas, p. Barbarą Dudek i p. Stanisławem Chrobakiem przygotowali uroczystą akademię. Młodzi aktorzy wcielili się w wybrane postaci twórców Ustawy Rządowej: króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, marszałka sejmu Stanisława Małachowskiego, posłów Sejmu Czteroletniego i ludu Warszawy. Kontekst historyczny: okoliczności uchwalenia konstytucji i jej znaczenie dla historii Polski przedstawił uczniowski „reporter”. Występ uświetniły recytacje i pieśni patriotyczne w wykonaniu chóru szkolnego z klas czwartych i piątych prowadzonego przez p. Krzysztofa Lubeckiego. W końcowej części uroczystości uczennice klas trzecich pod opieką p. Dominiki Dąbrowskiej zatańczyły niezwykły taniec z flagami. Scenerię wielkich wydarzeń z 1791 r. oddała piękna dekoracja zaaranżowana przez p. Bernardę Tymczak.

              admin

            • Informacja

            • Zebranie z rodzicami odbędzie się w dniu 10 maja 2023r. o godz: 16:30

              Porządek wywiadówki:

              1. Spotkanie z wychowawcami w klasach.

              2. W pokoju nauczycielskim wszyscy nauczyciele pełnią dyżur od godz: 17: 00 do godz: 18:00

              Rozpiska na drzwiach wejściowych do szkoły.

               

              Zapraszamy.

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, 36-200 Brzozów
      • elektroniczna skrzynka podawcza: /SP_Stara_Wies/SkrytkaESP
      • (+13) 4342525
      • Stara Wieś 790 36-200 Brzozów Poland
    • Logowanie