• Drodzy Uczniowie, Rodzice

• Zbliża się nowy rok szkolny 2023/2024.

Życzę Ci/Wam wiary w siebie i swoje możliwości, wielu sukcesów i realizacji zamierzonych celów. Życzę sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki, uczniowie rozpoczynający rok szkolny 2023/2024 powrócą do nauki w poniedziałek 4 września.

Harmonogram dnia:

9.00 Msza Św. w Bazylice WNMP w Starej Wsi na którą zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców/opiekunów

10.00 Spotkanie z dyrektorem na sali gimnastycznej, gdzie zostanie podany dalszy porządek dnia.

• Zaproszenie do udziału w konkursach

• Szanowni Państwo,

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do udziału w TRZECH  ogólnopolskich KONKURSACH!!!

Konkursy skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 0 do 18 lat.

Każdy uczestnik (dziecko/młodzież) wykonuje tylko jedną pracę w ramach wybranego konkursu

wiec…jak tylko da radę…

to wykonuje na oddzielnych kartkach A4 trzy prace plastyczne o tematyce: PAŁACU, LIZAKA i RYBKI

w dowolnej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych, komputerowych, przestrzennych, z artykułów spożywczych).

W sumie każdy UCZESTNIK konkursów może otrzymać: 3 DYPLOMY i 3 BILETY WSTĘPU

… a Opiekunowie prac nadesłanych Pocztą Tradycyjną otrzymają:   3 Podziękowania

Ponadto w trzech kategoriach wiekowych w każdym z konkursów zostanie przyznana atrakcyjna NAGRODA GŁÓWNA

Zachęcamy do udziału w kilku trwających jednocześnie konkursach plastycznych ogłoszonych przez organizatora z zachowaniem oddzielnego sposobu nadsyłania.

Każda placówka może przysłać nieograniczoną liczbę prac  i każda praca będzie oceniana indywidualnie!

Malujemy-rysujemy prace plastyczne:

„Mój Pałac Marzeń” – dla HISTORYCZNY PARK ROZRYWKI Gorlice      (termin do 31.01.2024.)

„Mój wymarzony Lizak” – dla MUZEUM LIZAKA Jasło      (termin do 28.02.2024r.)

„Moja wymarzona Złota Rybka” - dla MUZEUM  ZŁOTEJ RYBKI Krzemienna   (termin do 31.03.2024r.)

Szczegóły i wymogi formalne w Regulaminach konkursów oddzielnie dla PAŁACU, LIZAKA i RYBKI (w załączeniu).

Serdecznie zachęcamy!!!

Telefon w sprawie konkursu:  510 925 000E-mail w sprawie konkursu: konkurs@uschabinskiej.pl

E-mail w sprawie rezygnacji z otrzymywania informacji: stop@uschabinskiej.pl

Regulamin_Konkursu_Moj_Palac_Marzen_2023-2024..pdf

Regulamin_Konkursu_Moj_wymarzony_lizak_2023-2024..pdf

Regulamin_Konkursu_Moja_wymarzona_Zlota_Rybka_2023-2024..pdf

• Kondolencje

• Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Taty Pani Renaty Stach. Prosimy w tych trudnych chwilach przyjmij wyrazy wsparcia i pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć.

Dyrekcja i Pracownicy Szkoły Podstawowej w Starej Wsi

• Podziękowanie za wieloletnią współpracę

• ​​​​​​

Nauczycielom, którzy zdecydowali się odejść za zasłużoną emeryturę życzę beztroskiego czasu, który przed wami. Za wytrzymanie z nami i doczekanie zaszczytnego wieku pozwalającego na zmianę tego co dobre, na to co jeszcze lepsze. Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.

Dyrekcja i Pracownicy Szkoły Podstawowej w Sterej Wsi

• „Jak nie czytam, jak czytam”

• 7 czerwca 2023 o godz. 10:00 uczniowie Szkoły Podstawowej w Starej Wsi w ramach działań promujących czytelnictwo „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0” wzięli udział w V edycji ogólnopolskiej akcji Jak nie czytam, jak czytam. Do akcji zapisało się ponad 3100 placówek, w tym nasza szkoła. Czytaliśmy na dużej sali gimnastycznej, salach lekcyjnych i korytarzach. Akcja spotkała się z aprobatą i zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów, jak i nauczycieli. W ramach promocji akcji uczniowie przygotowali plakaty, ozdobne koszulki i hasła. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pobijemy własny rekord w czytaniu w ramach akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Agnieszka Draguła

Renata Stach