• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• Zaktualizowano: 30.06.2022

W dniu 22 czerwca br. miała miejsce uroczysta akademia z okazji ukończenia szkoły przez uczniów klas VIII. W imieniu Burmistrza Brzozowa organ prowadzący szkołę reprezentoawała Pani Mariola Pilszak. Były występy, przemówienia i nagrody. Upominki w postaci książek oraz karnetów na basen przy ulicy Słonecznej w Brzozowie przekazali uczniom Pani Mariola Pilszak i dyrektor szkoły Piotr Niecko. Były podziękowania kwiaty dla nauczycieli i chwile wzruszenia wśród rodziców i uczniów. Na zakończenie wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Po części oficjalnej uroczystości uczniowie mięli poczęstunek ufundowany przez rodziców i dyskotekę. W dniu 24 czerwca 2022r bardzo licznie zgromadzeni uczniowie uczcili święto patrona naszej szkoły, Najświętsze Serce Jezusa, Wraz z dziećmi i nauczycielami przedszkoli działającymi na terenie miejscowości uczestniczyli w uroczystej Mszy Św. sprawowanej w intencji dzieci przedszkolnych, uczniów szkoły i nauczycieli. Licznie też zgromadzili się rodzice uczniów. Po skończonym nabożeństwie złożono kwiaty przy historycznej figurze Jezusa na placu Przedszkola Samorządowego im. Jana Pawła II. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się do szkoły po odbiór świadectw.

Na tegoroczne wakacje życzę wszystkim uczniom szkoły i przedszkoli pięknej, pełnej słońca pogody, udanych podróży i powrotu z nowym zapałem do ław szkolnych 1 września.

Uczniom klas VIII życzę samych sukcesów. Przed wami wielkie wyzwanie, nowe szkoły. Nie zapomnijcie o tym, czego się nauczyliście w tej szkole i nie tylko mam na myśli tablicę Mendelejewa czy daty z historii, ale przede wszystkim sposób zachowania się, podejście do obowiązków, bo to w życiu jest najważniejsze. Mam nadzieję, że nie zapomnicie o tym w nowych szkołach.

Udanych wakacji życzę także wszystkim nauczycielom przedszkoli jak i szkoły. Do zobaczenia we wrześniu.