• Jesień
            • Nowa jakość kształcenia w Gminie Brzozów

Projekt pt. Nowa jakość kształcenia w Gminie Brzozów realizowany przez Gminę Brzozów w partnerstwie z „INNOVO” INNOWACJE W BIZNESIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027, Priorytet 7 FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.12 Szkolnictwo ogólne współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na podstawie Umowy nr FEPK. 07.12-IP.01-0069/23-00

10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

Jego celem jest zwrócenie uwagi na to, że wiele otaczających nas osób zmaga się z różnymi problemami natury psychicznej. Często doświadczają one dyskryminacji i wykluczenia z życia społecznego. Pamiętajmy, że takie problemy mogą dotknąć każdego z nas – nie bądźmy obojętni. Zauważajmy gorszy nastrój u innych osób i spróbujmy pomóc. Starajmy się również dbać o swoje samopoczucie zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

• Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
              życzymy Wam, drodzy nauczyciele, samych sukcesów zawodowych, satysfakcji z pracy oraz nieustającej pasji w przekazywaniu wiedzy
              i wychowywaniu młodych pokoleń. Niech każdy dzień w szkole przynosi Wam radość, a trud włożony w nauczanie i wychowanie dzieci
              i młodzieży zostanie doceniony.
              Wszystkiego najlepszego!

• Konkurs pt.: "Zdrowie zaczyna się w głowie"

10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

• „Jedz owoce i warzywa, bo to na Twe zdrowie wpływa”

Uczniowie klasy 2b w związku z realizacją tematyki o zdrowym odżywianiu postanowili samodzielnie wykonać sałatkę owocową oraz jeżyki z winogron. Po zapoznaniu się z zasadami bezpiecznego posługiwania się nożem i po dokładnym umyciu rąk oraz owoców zabrali się do krojenia owoców. Oprócz owoców z sadu pojawiły się również owoce egzotyczne takie jak granat, figa, daktyle, mango,banany,ananasy. Uczniowie z wielkim zapałem obierali i kroili owoce, wykazując się przy tym dużą cierpliwością i zaangażowaniem. Taka przekąska jest alternatywą dla słodyczy które dzieci tak bardzo lubią. Było smacznie, kolorowo a przede wszystkim zdrowo.

• Piątek18.10.2024

• Stara Wieś 790