• Rada Rodziców

• Informacje Rady Rodziców

Regulamin_Rady_Rodzicow

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Starej Wsi zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 50 zł na pierwsze dziecko, na drugie 25 zł, kolejne dzieci bez opłat

Jeżeli suma ta przekracza Państwa możliwości prosimy o wsparcie w każdej dowolnej kwocie. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym z niewielkiej kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy: słodycze na Gwiazdkę, dofinansowaliśmy zakup stolików i krzesełek do nowej świetlicy, każda klasa otrzymała kwotę do dyspozycji na Dzień Dziecka, dofinansowaliśmy zabawę ósmoklasistów na zakończenie roku szkolnego. Dofinansowano remont pomieszczenia biblioteki szkolnej, zkupiono 6 ławecze na korytarz dla uczniów klas I-III, zakupiono serce na nakrętki ustawione przed szkołą.

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe. Pieniądze można wpłacać przedstawicielom Trójki Klasowej (przewodniczącemu, delegatowi do Szkolnej Rady) oraz na numer konta bankowego: 88 1020 2980 0000 2402 0130 6711 do dnia 30.11.2023 r.

Wsparcie szkoły ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić działanie szkoły, warunki nauki naszych dzieci oraz wspomagać ich rozwój i zainteresowania.

Wszyscy rodzice powinni wspierać edukację swoich dzieci. To dzięki naszej aktywności i zaangażowaniu możemy wspierać zadania jakie postawili przed sobą i nami - Rodzicami Nauczyciele.

Wpłata każdej składki przyczynia się do realizacji kolejnych pomysłów i inicjatyw.

Szanując Państwa pieniądze, zawsze staramy się aby poczynione przez nas wydatki przyczyniały się do rozwoju jak największej liczby dzieci, czy też umilały im długie godziny spędzane w szkole. Dążymy do tego, aby nasze dzieci były zachęcane i motywowane do działań oraz odpowiednio nagradzane.

Zachęcamy też Państwa do czynnego zaangażowania się w życie szkoły. Jeżeli macie Państwo dostęp do gadżetów, fantów na nagrody czy też materiałów plastycznych lub moglibyście zaprosić do szkoły kogoś „ciekawego” lub w inny sposób wspomóc działalność szkoły – zapraszamy do współpracy.

Jeszcze raz prosimy o dokonywanie wpłat na poczet Rady Rodziców. Te fundusze ZAWSZE WRACAJĄ DO NASZYCH DZIECI! Jednak bez Państwa zaangażowania żadne nasze działania dla naszych dzieci nie będą możliwe.

Przewodniczący Rady Rodziców - Łukasz Boroń